neděle 18. prosince 2011

Psaníčka

Rádi píšeme.....
Někteří z nás třeba básničky a písničky...
Někteří zase zážitky....Někteří všechno možné do své "druhé hlavy"......A všichni vánoční přáníčka.......


Tak veselé vánoce!

7 komentářů:

 1. Vánoční přáníčka jsou krásné!!! Taky si píšeš deníčky, co se kdy přihodilo a tak? Já od Haniččiného narození, ale je fakt, že poslední rok a půl mám skluz a píšu jen do motivačního kalendáře, tož bych to asi měla přes svátky dohnat :) Zdravíme, pusu posíláme ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Sněhulákové přáníčko je úplně úžasné!!
  Snad nevadí, že jsem se nechala inspirovat a taky jsme si doma vyrobili.
  Přeju hezký adventní večer, Ilona

  OdpovědětVymazat
 3. Ruduško, podobné literatury mám doma hromady. Věř, že s přibývajícími léty stoupá jejich hodnota. Je to krásné!
  Klidný večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Radko,poslední přáníčka jsou DOKONALÁ.
  Krásné vánoce tobě a celé tvé rodině.

  OdpovědětVymazat
 5. Radu, krásné vánoce a hodně pohody, tvořivé nálady..a hlavně zdraví pro vás všechny přeju!! Vidím, že s tou tvořivkou nosím dříví do lesa :)..sněhuláci jsou skvělí!!

  OdpovědětVymazat
 6. Evi, díky!!!! Jasné, zapisuju i když je pravda, že poslední dobou to taky nějak vázne, ono po pravdě ty hlášky těch prťat jsou na denním pořádku a J. jak už je taková jako "dospělá" tak nějak ani nevím, co u ní psát:) Asi to jak se spolu s holkama škorpí:) Holky mějte se!!!

  Ili- neva vůbec, právě naopak:) My se taky rádi necháváme inspirovat a právě tyhle sněhuláky jsem viděla na Pinterest a přišli mi tak úžasní a přitom jednoduší.....Zdravíme!

  Heli- takovou literaturu (krom jiné) mám moc ráda, u nás má čestné velké místo v naší knihovně. A já si sním, že jednou, za dlouho, si sednu do houpacího křesla a budu listovat a vzpomínat a smát se:) Nejlépa ještě s někým:) Měj se krásně!

  Žany-moc díky!!!

  Mijo- taktéž velké díky!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Radi, všecičko jako u nás, taky zaznamenáváme, přáníčkujeme. Díky za komentář u mě, povzbudil hodně. Taky patřím mezi ty, kteří nechávají všechno na poslední chvíli, i když nevím, letos mi připadá, že jsem ani minutu neodpočívala, mám to pořád tak, že nevím co dřív :-) Všechno je pak otázka priorit a z principu asi neumím dělat něco předem :-) Neklid a nevyrovnaný stav je asi můj motor...

  Přeju také k Vám pohodové vánoce, hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí, zdraví ...víc si nelze přát :-)

  OdpovědětVymazat