pátek 6. května 2011

Chlubení se cizím peřím

....aneb dárky ručně tvořené. Pro mně:) Takže cizí peří, ale už moje.Radost samozřejmě převeliká:)))

- obrázek od dcerky (to jsem já, podoba dokonalá:)
-brož srdíčko od synovečka
-kytičky od dětí
- vintege tričko se vzpomínkou na dětství od ségry :)- už teď vím, že to bude moje nej tričko:)- a ještě přáníčka motýlci + růže :) Růže jsou značně polepené a voní po lízátku:)

....prostředníček dle vzoru své starší ségry se snažil podepsat- "...a místo toho se mi povedl takový nádherný havran" - pravil:) Opravdu originální podpis:)

9 komentářů:

 1. Jéééj, nádherné kúsky, každý zo srdiečka ťažko hľadať tabuľku dôležitosti, však?:)Gabi

  OdpovědětVymazat
 2. Gabi, přesně tak!! Zdravím!!!

  Jen teď mi došlo, že jsem vyzdvihla jen ty ručně tvořené dárky a na to můj muž není, tak aspoň tady se ještě pochlubím (aby mu to nebylo líto:)- od muže jsem dostala nádherný řetízek na krk a na nohu:))) Taťko, děkuju!!!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné dárky, přeju též všechno nejlepší!!!

  OdpovědětVymazat
 4. No jo, tady se někdo má! Vskutku je co závidět:o) Usmívám se tady blaženě, jako bych ty dárky dostala já, čoveče... Lízátkové přáníčko, jako když Krteček našel lízátko a zkoušel, jestli to není kytička♥ Máš šikovné děti a hlavně je super, že jsou vedeny k tomu, že je fajn i darovat, ne jen přijímat.o)
  PS: Jen taková otázečka na závěr - do kterého kolena až sahá ta vaše zručnost?!
  PS2: Samo šecko krásný i z Kohouťáku, všimla jsem si změny v Tvém profilu, ale nějak jsem nestihla dřív - tak hlavně zdraví, Lásku a ten krásný úsměv zpod čelenky, ať furt tak krásně září. Opatruj se!

  OdpovědětVymazat
 5. Take jsem si vsimla zmeny v profilu ;-) - preju vse nej a mas moc sikovne deticky (a segru, synovecka...) a hodneho 'tatku' :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Radu, to "cizí" peří ale je! Nádhera, lízátkové přání, motýlci, brož, portrét i tričko.
  Hezky si užij dárky i dny!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné dárky! Přeji krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
 8. Holky, díky moc, za pochvaly, za přáníčka, za nakouknutí:)) Jsem ráda, že vás tady vidím!!! Děkuji a krásné dny!!!!

  Jani- nevím, spíš bych řekla, že u nás v širší rodině je to takový mišmaš, jedna světoběžnice, jedna motorkářka, nějaká ta hospodyňka(jako fakt, co ji ty domácí práce hrozně moc baví+ hospodářství- a já to rozhodně nejsem), ségra ta má ve vínku po dědovi výtvarné nadání- to jí moc závidím,ona si vše sama vymyslí, nakreslí, udělá,má skvělý cit pro barvy, já jedu jen podle těch návodů a co někde nevidím, to nevymyslím:)

  OdpovědětVymazat