pátek 15. dubna 2011

Velikonoce za dveřmi

...a tak aspoň trošku tématicky jsme vystříhli pár zápichů zajíčků...i nadále přetrvává hmyzí a pozorovatelské nadšení:), tuhle nádhernou "Haničku"nám domů přinesl pes (nejspíš zachycenou v chlupech), jak můžete povšimnouti, leží na toaletním papíru-z toho plyne, že já opravdu až tak netoužím se  těchto zvířátek nějak dotýkati :)))

....ale pro ochránce přírody nutno podotknouti, že nebylo žádnému zvířeti nijak ublíženo a opět jsou ve volné přírodě:)))) Doma v krabičce nám zůstalo jen pár šnečích ulit (i tak nehezky zapáchají, takže příroda je zřejmě brzy čeká také:)))... ještě tady mám další keramický počin od dcery a nutně si ho budu muset zarámovat a vystavit, páč dostalo se mi obrovské cti:)
...a konečně, oblíbená jízda autobusem (všech našich dětí:)

Tak i vám všem přejeme krásnou jízdu nadcházejícím víkendem!:)

8 komentářů:

 1. Máš u mě srdíčko :)http://www-eternity.blogspot.com/2011/04/do-tretice-vsehooceneni.html#comments

  OdpovědětVymazat
 2. Radko, pozorovaci manii trpi i nase deti. A pro me je to taky uzasne, znovu objevovat ty detaily. Clovek, kdyz vyroste, tak to nejak prestava vnimat a s detmi ma moznost je znovu objevit. Preji krasny patek, Katerina

  OdpovědětVymazat
 3. Raduško, to jsem se u tebe pobavila! Ten tvůj malý hmyzolog je super :o), zajíčci se vám moc povedli a srdce, no nenám slov, nádhera!
  Zdravím tebe i posádku autobusu!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Zajíčkové jsou moc pěkní a srdíčko nemá chybu:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Mijo- mockrát děkuju!! Hnedle v dalším příspěvku se s ním pochlubím:)))

  Kateřino- přesně tak :)

  Heli- jo, jo, to oni jsou super:) I ti nehmyzologové:)))) A děkujeme!!!!

  Moni- děkuji moc a vítám!!!! Se přiznám, před nedávnem jsem byla taky na kukandě:)))

  OdpovědětVymazat
 6. Nestíhám dočítat, uááá... Byli jsme víkend mimo a web si jel dál to svoje, je to tady fofr, eh. Jo a nechtěj mi namluvit, že iniciativu dětí nevítáš, musíte mít luxusně nablýskanou podlahu:o)))) Srdcato rodinný klenot. Užívej! Pa, j.

  OdpovědětVymazat
 7. Jani -přesně taky po víkendu (a někdy i přes týden) nestíhám a tady to jede a jede a jede.....:) No jéje, vítám a jak:) Vždy někam zalezou, pak zas vylezou- celí chlupatí, ale dobrý:)))) Ještě že to nejsou děti návštěv:)))

  OdpovědětVymazat
 8. u nás šnečci z pozornosti mé dcery taky asi nejásají:-)

  OdpovědětVymazat