úterý 12. dubna 2011

Jarněletní věnec na dveře a nedělní výlet

....aneb šípkový už asi není to pravé ořechové. Takže šípky odešly a přiletěli motýlci:) Bylo na čase:)...jaro se u nás nese ve znamení různých oslav, svátků, narozenin, takže dcera se může v keramice dosytosti vyřádit:)A v něděli jsme si udělali takový "minivýletíček" do zámecké zahrady ve Vizovicích. Jedna z mých srdcovek:)


...a když se spojí síly:)))

7 komentářů:

 1. Parádně řádíte!!! Jak věncově tak keramicky. K výletu se vůbec nebudu vyjadřovat, máš štěstí, že jsme zrovna byli pryč, jinak bychom jistě jeli na stejné vlně.o) To by bylo ale tak milé, fnjuk.o/ příště! hoja do kraje! j.

  OdpovědětVymazat
 2. Radulka, peknoty:) A dúfam, že ste si nezabudli niečo pekné želať:)Gabi

  OdpovědětVymazat
 3. Jani- za pochvalu dík:) od tebe těší!!:) No uf uf, to jsme měli štěstí!!- nééé, to byl fórek!!:) Já stejně doufám, že se někdy někde potkáme. A budu ráda. Párkrát jsme teď projížděli vaším městečkem a pořád pokukuju po Kohoutím, ale vršků tam je....:))))

  Gabi-děkuji.A to víš že jo, každou příležitost je třeba využít:)))

  OdpovědětVymazat
 4. Raduško, tedy věneček i keramika je parádní! Jste u vás prostě šikovní všichni!
  A závidím tu zámeckou zahradu, kdyby to nebylo tak daleko...
  Krásný večer, moc zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný výlet, kroužek keramiky tu v okolí vyhlížím..nevím jestli by to Andu bavilo, ale tvořivka je ..tak snad. Věneček se povedl a slunečnice miluju :).

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, přes Miju jsem zaregistrovala tvůj blog. Máš to tady moc pěkné. Věneček mě tak uchvátil, že si ho udělám taky:-) Děkuju, Monika

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný..taky jsem od Miji..ten věnec zkusím ve školce!

  OdpovědětVymazat