sobota 19. března 2011

Dinosauří dopoledne

Včera s námi doma zůstal i prostřední synek a tak jsem chtěla, abysme si něco společně udělali, pohráli si a tak....Měla jsem v záloze nachystaný tenhle nápad , věděla jsem, že v případě dinosaurů se uvolí a vezme na milost i nějaký ten nástroj kreslící, psací- nebo jen tak čmárací. A nemýlila jsem se:)

....ještě nalepit očičko


...naši dva brontosauři...chvilku nepostojí:)


...a aby měli kde "žít", tak jsme jim ještě udělali "pravěkou krajinu" :)....no a taky se jim tam připletlo něco typicky nepavěkého- prej aby  měli něco na hraní:)))....a ještě nakonec jsme pohledali v knihách, kteří tak asi dinosauři se nám to "vyklubali"

Toliko páteční dopoledne od nás:))

7 komentářů:

 1. Óóó jé, to bylo veselo:o) Perfektně dotažené to máte, krajina a následné určování druhu, to je super! Ty stromy jsou z brokolice? Vtipné.o) J.

  OdpovědětVymazat
 2. Radka, to je skvelý nápad! Aj jeho dotiahnutie do úplného konca, aj snaha o absolútne zapadnutie ilustrátora do akcie primaľovaním si fúzikov!:)) Akoby od nás:) Gabi

  OdpovědětVymazat
 3. Radu, to je bomba! Jsi máma, která by zasloužila metál! U tebe vždycky zavzpomínám, na časy, kdy byly naše děti malé a pořád jsme něco vyráběli...
  Moc tě zdravím a přeju krásnou sobotu!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 4. no to je krásné a perfektní moc se to povedlo,klobouk dolůůůůůůů Lenka

  OdpovědětVymazat
 5. Tak u nas by se pro dinosaury Alfie taky prerthl :-DDD Dekuju za napad, taky vyzkousime!!! A mas to tu takove pekne, nove!!!

  OdpovědětVymazat
 6. JANI- jo, jo, veselo bylo:))) Ano, je to brokolice, potřebovali jsme něco zeleného, co hnedle neuvadne a jelikož brokolice byla už docela "jetá", tak se skvěle hodila:))))

  GABI- zelená byla skoro všude, na bradě ,na čele, ruce, tričko, stůl, jen teda na těch dinosaurech jí bylo docela pomálu:)))Ale i tak úspěch!!

  Heli- díky, se tady červenám, teda metál- to neé:)))))

  Lilelalu- děkuji za návštěvu a komentář!!:))

  Kami- díky:)))

  Holky- všem přeji krásné dny!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Jáchym doma s nějakými střevními obtížemi, tož dinosauři jak když najdeš:-))) Moc díky adin raz.
  A... již brzy! ...hope so:-) J.

  OdpovědětVymazat